המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

תלבושות

כחלק מהצגות ומהופעות הן עניין מובן מאליו, וכל הצגה או מופע נמדדים גם לפי השחקנים. בכל פירסום על הצגה או מופע מוזכרים שמותיהם של היוצרים לצד שמות השחקנים, המאפרים ושאר אנשי הצוות; מעניינות, מפוארות או מיוחדות הן לעיתים קרובות אחד הקריטריונים לביקורת חיובית על הצגה, מופע או סרט; וקטגוריה זו בעולם הבידור ובאומנויות התיאטרון והקולנוע חשובה עד כדי כך שפרסים מיוחדים (כולל פרס האוסקר) ניתנים למעצבים מקוריות או משכנעות במיוחד.

גלריית התחפושות תקופתי ואגדות

האם תלבושות מיוחדות הן עניין להופעות בידור בלבד? לא ולא. מיוחדות ברוח תקופות העבר או ברוח מקצועות מסויימים, אותנטיות כמו גם דמיוניות, הן חזון נפרץ בחוגים רבים ובאירועים רבים: חנוכת מבנים, אירועים אירגוניים, נשפי מסכות, מסיבות, קרנבלים, הצגות ומופעים, וכמובן פורים – כל אלו מהווים הזדמנויות נהדרות לעטיית תלבושות שונות, מפוארות, מצחיקות, מרגשות... אומרים כי "הבגדים עושים את האדם"; מיוחדות ותחפושות מעניינות מאפיינות אנשים מיוחדים ואירועים מיוחדים, בארץ כמו גם בעולם כולו.

נפשם של אנשים רבים יוצאת לעטות מיוחדות באירועים שונים, אך אין בידם או ביכולתם לתפור לעצמם כחפצם. עבור אנשים כאלה, כמו גם עבור מקצועני התיאטרון, הבמה, הקולנוע והטלויזיה, מציעים מחסני לב 1 מבחר ענק של תחפושות מכל התקופות, מכל תחומי העניין והחיים, ועבור כל שימוש שרק עולה על הדעת. שכירה מהמבחר העצום של מחסני לב 1 היא עניין של מה בכך, וגם אם לא מצאתם את חלומותיכם המיוחדת – יש פתרון: צוות מיומן של חייטים ותופרות יעמוד לרשותכם ויכין עבורכם את אותן תלבושות או תחפושות בהן אתם מעוניינים.

 מגוון רחב של תלבושות
הקליקו כעת למידע נוסף אודות ציוד לגני ילדים