המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

תחפושות פורים

פורים בתחילת המאה ה-21 כבר אינו פורים שהכרנו לפני כמה עשורים. זוכרים שפעם כולנו  התחפשנו לבוקרים  שלבשו מכנסי ג'ינס שהאמהות היו תופרות להם  פייטים מיוחדים, או שכולנו  התחפשנו לאינדיאנים בעזרת שק יוטה שצבענו אותו והוספנו לו כמה קישוטים . 

היום המצב שונה, היום ניתן למצוא בחנויות מאות סוגים של תחפושות לפורים. היום כל אחד רוצה שהתחפושת שלה תהיה הכי ייחודית הכי מושקעת והכי מפתיעה. הן גם הזדמנות נהדרת לאמהות ולילדים לתת חופש לדמיון ולמחשבה שלהם ולהמציא כל מני רעיונות ייחודים ומקוריים. יש כאלו שאינם מוותרים על הזכות המהנה של הכנת התחפושת בבית בעזרת הדמיון והיצירתיות ויש כאלו שמעדיפים לחסוך זמן רב ומאמצים ורוכשים או שוכרים בהתאם לפנטזיה הפורימית שלהם.

תחפושות פורים - לא רק לילדים

היום לא מעט מבוגרים שרוצים להנות מהזכות להיות ילד ליום אחד ולהתחפש  בתחפושת של אביר או של מכשפה , ולהגיע מחופשים לנשף המתחפשות שהם עורכים . היום פורח שוק שלם של מעצבים ויש גם לא מעט יבואנים שמייבאים מגוון עצום . אז אם אתם מעונינים למצוא ייחודית ואיכותית , תחפושת פורים שתצליח לגרור קריאת התפעלות מכל מי שיראה אותה, אנו מציעים לכם לפנות אל מחסני לב,  זוהי חנות עם מאגר עצום של תלבושות המתאימות לכל אירוע ולכל מסיבה הן  של מבוגרים והן של ילדים.

תחפושות לפורים של מחסני לב

מחסני לב פועלים כבר כ-50 שנה והם צברו נסיון ומקצועיות רבה בכל מה שקשור לעיצוב , ותפירה  , אנו מעצבים ותופרים לסרטי קולנוע, להצגות, למופעים אמנותיים , ועוד.

לצפייה בתחפושות שלנו

 תחפושות לכל הגילאים