המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

תחפושות מקוריות לפורים

זוכרים שפעם כל הבנים התחפשו לקאובוי או לאינדיאני או שוטר וכל הבנות התחפשו למלכת אסתר או לכיפה אדומה או סינדרלה, ימים אלו עברו וחלפו מהעולם. היום כל אחד רוצה להיות עם התחפושת הכי מיוחדת לפורים, כדי שיהיה הכי מיוחד הכי מקורי והכי יצירתי ולכן כאשר נסתובב ברחוב נמצא שפע של תלבושות מקוריות שלא ניתן להתעלם מהן. 

היום אין גבול ליצירתיות ולדמיון של האנשים שמעוניינים להתחפש  בפורים. מציאות זו הביאה לכך שיש היום ביקוש לא קטן של תחפושות מקוריות לפורים. ישנן אמהות שמחפשות באופן עצמאי את הילדים שלהם, כדי שתהיה לו את התחפושת המקורית והכי ייחודית. יש גם אנשים, לרוב חברה צעירים שמתכנים לערוך מסיבת פורים גדולה ומעוניינים להתקשט בתחפושת מקורית לפורים.

תחפושות מיוחדות לפורים של מחסני לב

גם אצלנו במחסני לב עוסקים כבר כמה עשרות שנים בתפירה של תלבושות ותחפושות מיוחדות לפורים שמיועדים להצגות תיאטרון, פסטיבלים, סרטי קולנוע, פרסומות, הופעות ועוד.
אצלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של תחפושות מקוריות לפורים ולכל מטרה כאשרר הכל בעצם מעשה ידי אומן המשלבות אמנות, יצירתיות, מקוריות ותפירה מקצועית ואיכותית .
מי שירצה יוכל להשכיר את התחפושת המקורית לתקופת זמן לפי בחירתכם ובהתאם לצרכים שלכם. אז בפורים הבא  כשתרצו לזכות בתחרות התחפושות לפורים בואו אלינו למחסני לב ואנו נמצא לכם את התחפושת המקורית ביותר עבורכם.

הקליקו כעת למידע נוסף אודות ריהוט וציוד לגני ילדים למידע נוסף, נשמח לעמוד לשרותכם - מחסני לב - חנות תחפושות  תחפושות יפות ומקוריות