המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

גלריית תמונות - קרנבל ונציה מאמר

 

קרנבל ונציה מאמר

מהו קרנבל ונציה ?

אירוע תרבותי הקיים במורשת התרבותית של העיר ונציה מזה מאות שנים, עוד מימי הביניים. נערך במהלך חודש פברואר אך כבר בחודשים שלפני כן ניתן למצוא בעיר ונציה אנשים העוטים תחפושות שונות . בעבר זמן להוללות ולראוותנות של המעמדות העשירים בנציה, שימש אפשרות לאנשים להתחפש למה שהם לא במציאות וכך לנסות לשפר את מעמדם החברתי ולטשטש  סטיגמות חברתיות שהודבקו להם. נערך היום הוא אירוע תרבותי- תיירותי  ענק שמהווה מוקד משיכה של אלפי תיירים המגיעים לעיר ונציה . 

מה עושים בקרנבל ונציה ?

במהלך העיר ונציה כולה הופכת לבימת תיאטרון אחת גדולה שברחובותיה צועדים אלפי אנשים מחופשים שרוצים להיות שחקני תיאטרון ליום אחד  ובנוסף להם יש בעיר אלפי תיירים שמגיעים לעיר ונציה כדי לחזות באירוע המיוחד הזה. התחפושות הנפוצות הן שונות ומגוונות יש  כאלו שיצעדו ברחובות כשהם לובשים תחפושות של אצילים, בני מלוכה, רוזנים, ויש כאלו שיצעדו ברחבות ונציה בתור שדים , מכשפות או פיות. אז אם גם אתם תמיד שמעתם על  קרנבל ונציה וחלמתם להשתתף בו,  אל תוותרו על ההזדמנות החד פעמית הזו להיות חלק מחגיגה תיאטרלית גדולה,  כל שעליכם לעשות הוא לשכור תחפושת ותלבושת מתאימה , לרכוש כרטסי טיסה ולצאת לדרך.

תלבושות ותחפושות לקרנבל ונציה של מחסני לב

אם אתם מחפשים מקום שבו תמצאו מגוון רחב של תחפושות  איכותיות  וייחודיות שהוכנו באופן המקצועי ביותר , אנו מציעים לכם לפנות למחסני לב השוכנים בת"א. מחסני לב  מספקים תלבושות ותחפושות לא רק לחג פורים אלא גם לסרטי קולנוע, הצגות, מופעים, סרטי  פרסומת ועוד.  מחסני לב הם חנות בעלת ותק של עשרות שנים בכל מה שקשור לתפירת תחפושות ותלבושות מיוחדות. אצלנו תוכלו למצוא את התחפושת המתאימה לכם בדיוק, ואם לא תמצאו אנו נוכל לתפור עבורכם את התחפושת  שאתם כל כך חולמים עליה.

קרנבל ונציה לכל המשפחה