המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

קרנבל ונציה ופורים

קרנבל ונציה הוא קרנבל מסורתי הנערך בעיר ונציה שבאיטליה בכל שנה בחודש פברואר, ובמהלכו הופכת ונציה כולה לבמת תאטרון אחת גדולה, וכל האנשים עוטים על פניהם מסיכות. הקרנבל היה למעשה האירוע השנתי שאיפשר לאנשים להתחפש למה שהם לא, לעמוד מאחורי מסיכה, לטשטש את המעמד החברתי שלהם, ולהימלט מסטיגמות חברתיות שהוצמדו אליהם. במהלך הקרנבל לא רואים מי עומד מאחורי המסיכה, עני או עשיר, פועל או מנהל, שחור או לבן.

כל התחפושות, מכל הסוגים ומכל הזמנים

קרנבל ונציה ופורים הם למעשה שני קונספטים דומים המאפשרים לכל אחד, למשך מספר ימים, להיות מישהו אחר, מישהו שהוא לא, ולמנוע מכל אחד אחר לזהות את האני האמיתי שמאחורי המסיכה. במחסני לב תוכלו למצוא אין ספור דגמים של תחפושות ומסיכות, הרבה מעבר לתחפושות האופנתיות המוצעות בחנויות הצעצועים בכל שנה בפורים. מחסני לב מציעים מגוון עצום של מסיכות ותחפושות לשימוש לא רק במסגרת קרנבל ונציה ופורים, אלא גם לטובת הצגות תאטרון, מופעים, מופעי סיום של בתי ספר, הצגות קהילתיות וכל פעילות תאטרלית אחרת.
 תחפושות קרנבל ונציה לפורים

תחפושות למופעים, אירועים, קרנבלים ופורים

במחסני לב תוכלו להיעזר באנשי המקצוע שלנו, לברר על תחפושות ומסיכות קיימות, ולקבל ייעוץ לגבי האופן בו תוכלו לבנות דמויות נדרשות הן עבורכם כתחפושת לפורים, והן עבור מופע שאתם מתכוונים להעלות. לרשותנו מגוון רחב של תחפושות עבור דמויות היסטוריות מכל הזמנים, דמויות סימבוליות, בעלי חיים, אנשי מקצוע, מלכים, לורדים, נסיכות, עבדים וכל דמות אחרת שתירצו ליצור, אצלנו במחסני לב תוכלו למצוא גם מסיכות וגם תחפושות לכל אירוע, מופע, קרנבל ונציה ופורים.

מחסני לב, מרכז התחפושות והתלבושות של ישראל

מחסני לב הוא מחסן להשכרת תחפושות הממוקם ברחוב בן יהודה בתל אביב, נוסד בשנות ה 50, ומאז מהווה מוקד למשיכה לאנשי מקצוע מתחום התאטרון, הטלוויזיה והקולנוע. מחסני לב מספקים תחפושות, תלבושות ומסיכות לכל צורך ובכל היקף, ובכלל זה גם שלל תחפושות להשכרה לפורים ואירועים. מחסני לב מנוהלים על ידי אברהם לוריא, בנו של לב, מוותיקי המפיקים והאמרגנים בארץ.

עוד בנושא

מידע על קרנבל ונציה >>