המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

קרנבל ונציה

אם אתם מחפשים מסיכות ותחפושות בסגנון קרנבל ונציה, מחסני לב מציעים לכם את כל סוגי התחפושות והמסיכות ממגוון רחב של סגנונות ונושאים. במחסני לב תוכלו למצוא מסיכות ותחפושות מימי הביניים, המאה ה 14, המאה ה 20 או המאה ה 22. תחפושות של מלכים ומלכות, נסיכים ונסיכות, דוכסים ודוכסיות, אנשי מקצוע עבור מקצועות מהעת העתיקה והעת החדשה, בעלי חיים, מסיכות הבעה וכל סוג אחר של תחפושות, בין שאתם זקוקים להן לצורך מופע סיום, הצגת תאטרון, תכנית טלוויזיה, סרט קולנוע, פורים, ובין שאתם זקוקים להן לצורך כל אירוע משפחתי, פרטי או עסקי אחר.

קרנבל מסיכות ותחפושות מסורתי

קרנבל ונציה הוא קרנבל מסיכות ותחפושות מסורתי שנערך ברחובות ונציה שבאיטליה בכל שנה בחודש פברואר, מזה מאות בשנים. במהלך הקרנבל, עוטים על פניהם תושבי העיר מסיכות המסתירות את הזהות שלהם, את המעמד החברתי שלהם, את המראה שלהם, את הסטיגמות שמוצמדות אליהם בכל יום ויום, ולמספר ימים בלבד, יכולים אותם אנשים להסתתר מאחורי המסיכה, להתחפש למישהו שהם לא, למי שהם רוצים להיות. לאורך השנים, הפך הקרנבל לסמל של אירועי תחפושות ומסיכות, ומהווה שם נושא לשלל אירועים הנערכים לאורך כל השנה בכל רחבי העולם.
קרנבל ונציה תחפושות

השכרת כל סוגי התחפושות והמסיכות

במחסני לב, תוכלו למצוא מגוון רחב של תחפושות בסגנון קרנבל ונציה ובכל סגנון אחר. התחפושות והמסיכות שלרשותנו, מוצעות לכם להשכרה ליום, יומיים, שבוע או לכל פרק זמן אחר על פי הצורך, ותוכלו לעשות בהן שימוש לכל צורך שעולה בדעתכם. אנשי המקצוע במחסני לב יוכלו לסייע לכם למצוא את התחפושת האולטימטיבית שאתם מחפשים, לבנות סט שלם של תחפושות וכל סיוע אחר שאתם זקוקים לו בעניין זה.

מחסני לב – מרכז התחפושות הישראלי

מחסני לב הוא מחסן תחפושות ומסיכות מוביל וותיק, שהוקם בישראל כבר בשנות ה 50 על ידי לוריא לב ז"ל, שהחל את דרכו בהשאלת תחפושות ומסיכות להצגות תאטרון ולאנשים פרטיים. כיום מנוהל המחסן על ידי בנו אברהם לב, אחד המפיקים והאמרגנים הגדולים בישראל. המחסן הממוקם ברחוב בן יהודה בתל אביב, עובד עם מפיקים, אמרגנים, תאטראות, חברות הפקה ואנשים פרטיים.
קרנבל ונציה תחפושות