המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

פאות וזקנים

פאות וזקנים להשכרה הוא תחום שעולה היום במיוחד בתעשייה של התיאטרון והטלוויזיה. כיום הפקות שונות ורבות משתמשות בחברות של השכרה בכדי להגיע לרמה מדויקת של הדמויות אותן הם מנסים לבצע. כיום ברחבי התיאטרון השונים וגם בתכניות טלוויזיה שונות, צוותי ההפקה מנסים להגיע למגוון רחב מאוד של דמויות לעיתים מדובר בחיקויים של אנשים אמיתיים כמו פוליטיקאים או סלבריטאים, לעיתים מדובר על דמויות מומצאות כפי שמדובר במקרה של תיאטרון.
כאשר רוצים להגיע לרמה מאוד מדויקת של דמות ושל הצורה שבה בעל החזון רואה אותה, חשוב מאוד המראה החיצוני.

פאות וזקנים במגוון צבעים

כיצד להגיע לדמות נערצת ע"י פאות וזקנים

כדי להגיע למראה המדויק פאות וזקנים להשכרה הוא תחום שיכול מאוד לסייע בכך – השכרה תסייע לנו לקחת את הגורמים הבולטים ביותר בפנים של האדם – שיער הפנים שלנו הוא למעשה הגורם זיהוי המיידי שלנו. על ידי בחירה מדויקת של זקן או שיער ראש אנו מגיעים לדיוק מושלם של הדמות אותה רצינו לגלם וליצור ואנחנו יכולים לסייע לשחקן שמשחק את אותה דמות להרגיש גם שהוא בתוך הדמות – כמובן שמראה חיצוני מאוד מסייע לשחקנים להיכנס לדמות ולשחק אותה בצורה אפילו יותר רצינית כדי שהם ממש ירגישו שהם 'הדמות'.

כל זאת באמצעות להשכרה וזאת ניתן למצוא אצל חברות רבות שלמעשה משווקות להשכרה.

חברת מחסני לב משווקת פאות וזקנים להשכרה ולמעשה השכרה אצל מחסני לב יכולה לתת לכל אחד את המענה המושלם לצרכים שלו בין אם מדובר באנשי טלוויזיה או תיאטרון, בין אם מדובר בצוותי הפקה שונים או באם מדובר על אנשים פרטיים שמעוניינים בכך לצרכים האישיים שלהם. היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט של מחסני לב והסתכלו על השכרה וקבעו עמנו פגישה.