המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

סטודיו לצילום

מיוחד מאוד ושונה מכל סטודיו לצילום אחר הוא סטודיו לצילום לב 1 שנמצא במחסני לב 1. זה מפיק תמונות מיוחדות במינן – תמונות של ליידי וג'נטלמן אנגלי מן המאה ה-18, תמונות של אציל וגיישה יפאנית בלבוש מסורתי, תמונות של משפחת חלוצים מן המערב הפרוע, והכל בצבעים חדים וברורים שמאפשרים לזהות היטב בתמונות האלה – אתכם! לא, זה איננו תעלול של עיבוד תמונה – אלו הם באמת אתם, לבושים ברוח תקופות אחרות ואפילו ברוח עתידנית. הכיצד?

לב 1 משתף פעולה עם מחסני התלבושות והתחפושות לב 1, וכל מי שחשקה נפשו להצטלם בתלבושת מיוחדת ומפתיעה יכול למצוא אותה במחסני לב 1. לב 1 מספק לבאי המחסנים שירות של צילום,עריכת תמונות ועריכת קליפים, והכל בתלבושות האהובות עליכם. בעזרת לב 1 תוכלו ליצור הזמנות מקוריות ומשעשעות לחתונה או לבר/בת מצווה, ובעצם עומד לרשותכם לב 1 בהכנת כל חומר מצולם שרק עולה על דעתכם.

סטודיו לצילום לב 1 מאפשר לכם ליצור צילומי סטילס בתלבושות, תמונות מפתיעות ומיוחדות לכל מטרה, באיכות מעולה ובשירות אדיב ומהיר. סטודיו לצילום לב 1 משנה את ההגדרה המסורתית באמצעות שיתוף הפעולה המלא וההדוק שלו עם מחסני התלבושות והתחפושות לב 1.

סטודיו לצילום ברקעים מרהיבים