המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

סטודיו אומנותי

במונח זה מתכוונים לצילום שמפיק תמונות באוריינטציה אומנותית. איננו רגיל לצילום – מצלם תמונות מיוחדות בסיטואציות מיוחדות במטרה ליצור חווייה ולא רק ויזואלית.מוציא מתחת ידיו תמונות שמעניין להתבונן בהן, תמונות שערכן איננו רק בתיעוד שבהן אלא בחווייה שהן מעניקות לצופה בהן.

יצלם חפצים ותמונות מתוך נקודת מבט אומנותית; יצלם נופים או בני אדם מתוך התמקדות בחווייה. שיגרמו התמונות לצופים בהן; יצלם את המוזר, השונה, המשעשע, המקורי – ובלבד שלתמונות שמצלם זה יהיה ערך מיוחד. נמצא על הגבול שבין אומנות הצילום לאומנות הציור, וממקום זה מאפשר לצילום לחוות את תמונותיו בצורה שונה ומיוחדת.

http://www.m-lev.co.il/uploadpictures/small/155.JPG

סטודיו אומנותי מיוחד במינו נמצא במתחם מחסני לב 1 לתלבושות ולתחפושות – זהו סטודיו אומנותי לצילום לב 1. זה פועל בשיתוף פעולה הדוק ומפרה עם מחסני התלבושות, וכל מי ששוכר, קונה או מזמין תלבושות ותחפושות במחסני לב 1 יכול גם להנציח את עצמו ואת ידידיו ומקורביו בצילום מיוחד בו הוא מופיע בתלבושת תקופתית מעניינת. לצילום לב 1 מאפשר ללקוחותיו להכין תמונות אומנותיות עבור הזמנות לחתונות, לבר/בת מצווה, לימי הולדת, למסיבות, לנשפי מסכות וכדומה. לצילום לב 1 מנציח את החווייה המיוחדת בה אתם עוטים תחפושות או תלבושות מרתקות ומוזרות, מעולמות רחוקים ומתקופות אחרות. לצילום לב 1 הוא התוספת המושלמת למחסני התלבושות והתחפושות לב 1, ומיקומו הנוח ממש יחד עם המחסנים מאפשר לכם ליהנות בקלות ובנוחות משירותיו המיוחדים.