המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

מתפרות

מתפרה  היא המפעל היודע לבצע פעולות תפירה שונות ולתפור מוצרים שונים.  יש בישראל סוגים שונים של מתפרות, יש מתפרות הפועלות במגזר הדרוזי בגליל, יש מתפרות בערי פיתוח, יש מתפרות תעשייתיות וגדולות ויש מתפרות קטנות.  מתפרות מספקות לנו מגוון רחב של מוצרי טקסטיל, מתפרות הן אלו המייצרות עבורנו בגדי ילדים, בגדי עבודה, מצעים, הלבשה תחתונה סריגים , חליפות ערב, חליפות מחויטות ועוד ועוד.
המושג תפירה נשמע אולי פשוט וקל אך הוא כולל מאחוריו עולם שלם של מושגים מקצועיים כמו תדמיתנות, גזרנות, שיטות לתפירה ביד, שיטות לסריגת בגדי צמר,  מכונות תפירה ועוד ועוד.
במתפרות עובדים אנשי מקצוע שונים כמו מעצבים, גזרנים, תופרים, תדמיתנים, ועוד ועוד.
למרות שתחום הטקסטיל גווע לאיטו בישראל יש לא מעט  מתפרות ברחבי ישראל, יש מתפרות הפועלות כקו ייצור תעשייתי המספק מוצרי טקסטיל שונים, ויש מתפרות קטנות המוצאות לעצמן את הנישה המתאימה להן  ומתמחות בתפירה של מוצרי טקסטיל השייכים לנישה הזו.

כך ניתן למצוא היום מתפרה העוסקת רק בתפירה של בגדי תינוקות,  או מתפרה התופרת בגדים המתאימים למגזר הדתי,  או מתפרה המתמחה בתפירה של תלבושות ותחפושות לרגל  אירועים שונים כמו נשפים, מייצגים אמנותיים, אירועי חברה שונים, מסיבות ועוד ועוד. אצלנו במחסני לב תוכלו למצוא לא רק מחסן עצום של תלבושות ותחפושות, אלא גם מתפרה מקצועית וותיקה שמעסיקה צוות מקצועי ומנוסה אשר יוכל לתפור עבורכם כל תלבושת וכל תחפושת שחלמתם עליה או  שצצה בדמיונכם. המתפרה של מחסני לב תוכל לתפור לכם כל תלבושת לכל אירוע בין אם זה לרגל אירוע קד"מ, או לרגל מיצג פוליטי, בין אם זה לרגל נשף תחפושות או לרגל מסיבת רוווקות .
אצלנו תמצאו את המענה המושלם בכל מה שקשור לתפירת תלבושות ותחפושות.

מתפרות איכותיות