המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

כיצד לשמר תחפושות

 בשנות ה50 בעיר ת"א, נוסד לו מחסן התחפושות "מחסן לב", על ידי לב לוריא. משנות ה70 ועד היום, מנוהל העסק על ידי בנו, אברהם, אשר פיתח והגדיל אותו למימדים שבהם הוא קיים היום, עם מגוון נדיר ומיוחד, מהם ניתן לשכור תלבושות שונות למגוון אירועים שונים ומיוחדים.

תחפושת

כיצד לשמר תחפושות?

השאלה הזאת עולה בוודאי בראשו של כל אדם העוסק בתחום, ואולי אפילו אצל כאלה שלא. כאשר מדובר במחסן כל כך גדול, עם אוסף כל כך נדיר ומרשים, התשובה חייבת להיות מקצועית וברורה, שכן כל גמגום עלול להתפרש כבגד בלוי, וכל תהייה עשויה להתגלות כנגיסת עש בתחפושת נדירה.

שימור היא כמעט אומנות בפני עצמה, ובמחסני לב עושים זאת במיומנות ומקצועיות כבר שנים, אך ישנם לא מעט טיפים שיוכלו לעזור גם לכם בבית לשמר בצורה שלא תפגום בבדים ותשמור על הצבע והזוהר שלהם למשך שנים רבות.

הדרך הנכונה לעשות זאת

ראשית, חשוב לשמור בארונות סגורים אך מאווררים, למניעת היווצרות של ריחות ומרקמים דחוסים ולא נעימים. אוורור חשוב מאוד ל"נשימת" הבד ושמירתו באיכות גבוהה וללא פגם, שכן חומר כלשהו סגור ואטום, לא בהכרח יצא כפי שנכנס. שנית, חשוב מאוד להקפיד על הרחקת עשים ומזיקים שונים ממקום האחסנה , בכל דרך אפשרית.

ישנם חומרים הדוחים מזיקים כאלה ואחרים ומאפשרים לעשות זאת על ידי ריסוס, או על ידי הנחת החומר בתוך הארון. ביחד עם האוורור בארון, החומר כלל לא יורגש , אך שלמותן ויופיין שנשאר כפי שהוא, יורגשו במאת האחוזים.

לסיכום

שימור  אולי נשמע פשוט יותר ממה שהוא באמת, אך כאשר עושים זאת ומבינים בדיוק כיצד לשמר , מבינים כי לא מדובר בפיזיקה קוונטית, אלא בתהליך אפשרי מאוד, הניתן לביצוע והכי חשוב - משיג תוצאות איכותיות. אנו שמחים לחלוק עמכם במידע על מנת לסייע לכמה שיותר אנשים לשמר ולהפיץ את הבשורה ככל הניתן -הן חופש, החופש שלנו להיות מי שאנחנו רוצים, איך שאנחנו רוצים.

שימור שלהן, ללא ספק יאפשר לנו לחזור לרגעים היפים יותר שזכינו לחוות, איתן, בתוכן, בדמותן. עצם העובדה שלא כל יום פורים, לא אומרת שאי אפשר להתחפש כל יום.

כמו כן, תוכלו להיכנס לאתר www.shoshi-zohar.co.il

לצפייה בקטלוג תחפושות 2013 לחץ כאן